Lenovo C2 Power Black

PDFTisk
Prodejní cena3350,00 Kč
Prodejní cena bez DPH2768,60 Kč

Popis

Popis produktu

Vylepšená verze základního modelu Lenovo Vibe C2 s přízviskem Power dává i skrze své jméno vědět, co má zákazník očekávat. Telefon totiž obsahuje vysokokapacitní baterii, která v pohotovostním režimu bez potíží přežije bezmála 17 dní. Ve smartphonu tepe výkonný, čtyřjádrový procesor, který spolu s dostatečným množstvím operační paměti umožňuje současný běh více aplikací na moderním systému Android Marshmallow. Jasný HD displej s širokými pozorovacími úhly má příjemnou úhlopříčku 5 palců, která se vejde – na rozdíl od dnešních „pádel“ – do každé kapsy. Těšit se můžete i na kvalitní fotoaparát z produkce japonské společnosti Sony, hlasité reproduktory s nečekaně líbivým zvukem či nejrychlejší mobilní připojení současnosti 4G LTE. Nechybí ani možnost využívat dvě SIM karty.

Živé barvy na kompaktním displeji

U telefonu Lenovo C2 Power vás na první pohled zaujme pětipalcový displej s jemným HD rozlišením. Zásluhou kompaktní velikosti není smartphone zbytečně velký a díky užitému panelu s technologií IPS vás kromě detailního zobrazení fotografií či videí například z letní dovolené učarují také široké pozorovací úhly a vyvážený jas a kontrast. S 16 miliony barev, které je zařízení schopné zobrazit, tak displej tvoří výbornou vstupní bránu do vašeho mobilního světa.

Překvapivě výkonný

V dnešní době je výkon ostře sledovaným parametrem a požadavkem kladeným i na kapesní zařízení. Ve společnosti Lenovo proto nezapomněli ani tento cenově dostupný smartphone osadit čtyřjádrovým procesorem se solidním výkonem i v oblasti grafiky. Tím je zajištěn dostatek výpočetní síly pro plynulou práci s moderním systémem Android Marshmallow a všechny současně spuštěné aplikace.

Energie bude dostatek

Do zařízení se vešla baterie s kapacitou 3 500 mAh. V praxi to znamená celodenní pracovní nasazení, kdy telefon budete naplno vytěžovat, a ještě zbude spousta energie na zábavu až do pozdních ranních hodin. V pohotovostním režimu v síti 4G LTE vydrží nepřetržitě zapnutý bezmála 17 dnů, až pak začne prosit o dobití. Díky podpoře rychlého nabíjení stačí pro další několikahodinový provoz pouhých pár minut v elektrické síti.

Zachyťte svět kolem sebe

V telefonu Vibe C2 Power se ukrývají dva fotoaparáty připravené zaznamenat všechny důležité okamžiky. Na zadní straně nalezneme čočku 8megapixelového snímače z produkce renomované společnosti Sony vybavenou LED bleskem a schopností automatického ostření. Na přední straně nad displejem se ukrývá fotoaparát s rozlišením 5 megapixelů, který využijete především na focení oblíbených selfies či praktické videohovory.

Strhující hudební zážitek

Výrobce Lenovo nepodporuje myšlenku, že by cenově dostupná zařízení měla být ochuzena o kvalitní zvukové podání. Díky užitým reproduktorům Waves MaxxAudio si proto užijete fantastickou zvukovou kulisu u přehrávání videí na YouTube či při poslechu hudby venku s přáteli. Další zajímavostí v oblasti zvuku je přítomnost dvojice mikrofonů pro stereo nahrávání a redukci hluku při telefonním hovoru.

Dvě SIM karty a nejrychlejší mobilní internet

Telefon přichází s praktickou možností současného provozu dvou SIM karet, což ocení nejen uživatelé s povinností firemního čísla, ale také lidé často cestující do zahraničí či lidé s dvojicí tarifů. Zásluhou podpory nejnovějšího standardu na poli internetové komunikace 4G LTE se můžete těšit na několikanásobně rychlejší připojení. Samozřejmostí je také integrovaná Wi-Fi, Bluetooth a GPS.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.